طیب آنلاین ( مرجع دانلود پروژه آماده )

کد وبلاگ

کد جعبه دانلود فلت

با توجه به اینکه لبه‌های این قطعه حالت کنگره‌ای دارد به همین دلیل تحت عنوان بوش کنگره ‌ای هیدروکن شناخته می‌شود. آلیاژی که برای ساخت این قطعه مورد استفاده قرار می‌گیرد آلیاژ برنج است که در برابر خوردگی، فرسایش و سایش مقاومت بسیار بالایی دارد.

اگر طراحی بوش کنگره ‌ای هیدروکن را ملاحظه کنید متوجه خواهید شد که در بدنه این قطعه کانال‌هایی وجود دارد که این کانال‌ها برای روغن کاری و خنک کردن بوش هیدروکن اهمیت بسیار زیادی دارند. طراحی کانال‌ها با دقت بالایی انجام گرفته است تا روغن کاری به صورت ظریف انجام شود و در نتیجه روغن در تمام بدنه پخش گردد.

همانگونه که از نام این قطعه مشخص است جا سندانی جایگاهی برای قرار گرفتن سندان‌ها بوده و در واقع از سندان‌ها در برابر ضربات سنگ‌ها محافظت می‌کند. پس جا سندانی کوبیت نقش محافظتی را در دستگاه کوبیت اجرا می‌کند و در نتیجه باعث افزایش طول عمر دستگاه سنگ شکن کوبیت خواهد شد.

از آنجایی که کوبیت‌ها به دو دسته کوبیت‌های ۱۲۰ و کوبیت‌های ۱۸۰ تقسیم می‌شوند بنابراین جا سندانی مورد استفاده نیز برای این دو با هم متفاوت خواهد بود. به همین دلیل جا سندانی‌ها به دو دسته جا سندانی کوبیت ۱۲۰ و جا سندانی کوبیت ۱۸۰ تقسیم می‌شود.

از آنجایی که این بغل بند نقش یک سپر محافظتی را دارد بنابراین در ساخت آن از فولاد منگنزدار، فولاد منگنزی مولیبدن‌دار، چدن و چدن نایهارد استفاده می‌شود. این آلیاژ‌ها بسیار قوی بوده و از شکستگی و حتی ترک برداشتن بغل بند جلوگیری می‌کنند. به همین دلیل قدرت محافظتی بغل بند 25*25 نافی دار HS افزایش خواهد یافت.

تعداد هر دست بغل بند 25 25 مربعی نافی دار HS ۷۲ عدد و وزن تقریبی هر کدام از آن‌ها ۲۳ کیلوگرم است. لازم است این نکته را بیان کنیم که در سنگ شکن بهرینگر دو نوع بغل بند ساده و نافی دار مورد استفاده قرار می‌گیرند. بغل بندهای نافی دار گران‌تر هستند چون برای نصب آن‌ها به قطعه استکانی شکل نیاز خواهد بود و همین موضوع هزینه نصب را بالا می‌برد.

منبع : https://bikaransanat.com/

دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها