عمل جراحی تحت عنوان «تگزاس» در میان سلبریتی‌ های عرب
بازدید : 142 | پنجشنبه 12 اردیبهشت 1398 - 11:05
alitayebi
مدیر سایت
ارسالی ها : 818
عضویت : 9 /3 /1393
تشکر ها : 80
تشکر شده : 142
عمل جراحی تحت عنوان «تگزاس» در میان سلبریتی‌ های عرب
عمل جراحی تحت عنوان «تگزاس» در میان سلبریتی‌ های عرب به شکل گسترده‌ای رواج یافته است. اینسلبریتی‌ ها که در میان مخاطبان رسانه‌ های عربی دنبال کنندگان فراوان دارند، همواره به دنبال جدیدترین عمل‌ های جراحی زیبایی هستند تا به چهره‌ هایی بی نقص و ایده آل برسند.
جراحی زیبایی تگزاس به معنای برجسته کردن چانه و عریض نمودن آن و کشیدن پوست اطراف چانه برای زاویه دادن به صورت است. به آن تگزاس می‌گویند، زیرا اینگونه گفته می‌شود که بومیان تگزاس از چانه‌هایی برآمده و صورت‌ هایی زاویه دار برخوردارند. در این گزارش چند نمونه از این عمل جراحی زیبایی را خواهید دید.
حلیمه بولند؛ مجری کویتی با چانه تگزاسی

حلیمه بولند به تازگی با شکل و ظاهری جدید در رسانه‌ های عربی ظاهر شده. چانه او برجسته شده و کاملا توجهات را به خود جلب می‌کند. طرفداران حلیمه بولند بر این باورند که این عمل جراحی نه تنها او را زیباتر نکرده بلکه چهره او را مصنوعی‌تر نشان می‌دهد.
الیسا؛ خواننده لبنانی با چانه جدید

الیسا خواننده معروف لبنانی که به او "خواننده احساس" هم می‌گویند، به تازگی در دیدار با وزیر رسانه‌های لبنان آقای "ملحم ریاشی" از چهره‌ی جدید خود رونمایی کرده است.
در تصاویر جدید الیسا، چانه او توجه مخاطبان را جلب می‌کند؛ از این روی نام او نیز در فهرست سلبریتی‌ هایی قرار می‌گیرد که جراحی چانه انجام داده اند.
نادین نجیم؛ زیبایی طبیعی قربانی عمل جراحی

ستاره لبنانی "نادین نجیم" هم از این عمل جراحی زیبایی بی نصیب نمانده و عکس‌ های از خود را با چانه جدید منتشر کرده است. کاربران می‌گویند نادین نجیم زیبایی طبیعی خود را قربانی عمل‌ های جراحی متعدد از جمله عمل جراحی تگزاس نموده است.
سلبریتی‌های عرب در جستجوی تناسب

نجوی کرم، لیلی عبدالله، امل العوضی، سهیره عبدالعزیز، فوز الفهد و دیگران، از جمله سلبریتی‌ های عربی هستند که عمل جراحی چانه و فک انجام داده اند. به نظر می‌رسد با گذشت زمان بر تعداد این افراد افزوده شود و رسانه‌های عربی پر از سلبریتی‌های زن با چانه‌های تگزاسی شوند. شما در این باره چه فکر می‌کنید؟ نظر شما درباره این عمل جراحی زیبایی چیست؟ آیا شما هم دوست دارید تا چنین جراحی را روی چانه خود انجام دهید؟
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش

filesell

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :