دلایل مهم برای استفاده از پارتشن شیشه ای سکوریت
بازدید : 95 | سه شنبه 26 مرداد 1400 - 16:57
partitionsaz
ارسالی ها : 2
عضویت : 26 /5 /1400
دلایل مهم برای استفاده از پارتشن شیشه ای سکوریت
ایجاد فضای باز اداری با هدف شفاف سازی عملکرد در اغلب مجموعه ها به عنوان یکی از اصلی ترین عوامل استفاده از پارتیشن های شیشه ای در دفاتر کار امروزی به شمار می آید. به عبارت دیگر اگر می خواهید از امکانات و سیستم مدیریت سیستم فضای باز اداری بهره مند شوید
ولی همچنان به ایجاد فضا های خصوصی در سیستم مدیریت اعتقاد دارید بهترین راهکار برای شما استفاده از پارتیشن های تمام شیشه خواهد بود. نصب دیواره های شیشه ای باعث ایجاد فضا های بسته خصوصی در محل کار شما می شود و در عین حال پارتیشن شیشه ای سکوریت هم در انتقال نور در قسمت های مختلف دفتر کمک شایانی می نماید و هم امکان دید مستقیم محیطی در بین مدیران و پرسنل را فراهم می نماید.

با توجه به همه گیری ویروس کووید 19 در سراسر جهان اهمیت ایجاد فضا های خصوصی در بین کارکنان شرکت ها و نیز توصیه به رعایت فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از پارتیشن های شیشه ای فریم لس بسیار پر رنگ تر و با اهمیت تر شده است. وجود یک لایه شیشه با قطر 10 میلی متر می تواند محافظ امنی در بین افراد یک مجموعه باشد. این دیوارهای شیشه ای که مانعی برای عبور نور نمی باشند امکان تبادل ارتباطات چشمی را برای افراد مجموعه ها فراهم خواهد کرد.

پارتیشن های شیشه ای در طراحی ها به سبک مدرن همیشه بسیار کار آمد و موافق مسیر جریان طراحی قرار می گیرند. یک طراح خوب و حرفه ای به راحتی می تواند با به کارگیری پارتیشن شیشه ای فریم لس در پروژه اداری خود هم در جدا سازی قسمت های مختلف از یکدیگر و ایجاد اتاقک های بزرگ و کوچک متناسب با نیاز مجموعه ها عمل نماید و هم از سطح شیشه های پارتیشن به عنوان بستر مناسبی برای استفاده خلاقانه دید بصری و محلی برای شعار های تبلیغاتی و منابع انسانی استفاده نماید. با توجه به اینکه امروزه گرافیک های محیطی جای خود را بیش از پیش در فضا های کاری و اداری باز نموده است اکثر طراحان داخلی از پارتیشن های شیشه ای تک جداره به عنوان یکی از قسمت های کلیدی قرار گیری محتوای گرافیکی استفاده می نمایند. با این تکنیک هم به زیبا سازی فضای مربوطه کمک می شود و هم قسمت های امنی را در پارتیشن های تمام شیشه ایجاد می کنند که با این روش به راحتی می توانید دید محیطی را برای برخی از بخش های خاص و محرمانه محدود نمایید.


وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :