۱۵ ایده جدید برای اینکه عروسی تان را خاص کنید
بازدید : 60 | سه شنبه 11 آذر 1399 - 16:32
alitayebi
مدیر سایت
ارسالی ها : 876
عضویت : 9 /3 /1393
تشکر ها : 81
تشکر شده : 142
۱۵ ایده جدید برای اینکه عروسی تان را خاص کنید


اگر می خواهید در روز عروسی تان از ایده های خاص استفاده کنید این گالری را ببینید

برای خیلی از ما پیش آمده است که عکس عروسی ای را در اینستاگرام یا پینترست دیده ایم و گفته ایم کاش ما هم این کار را در عروسی مان کرده بودیم. اگر قرار است به زودی عروسی بگیرید و نمی خواهید بعدا حسرت بخورید این مقاله را بخوانید. کلی ایده برای سورپرایز داماد، مهمان ها و حتی خودتان اینجا جمع کرده ایم. قطعا دل تان می خواهد که این ایده ها را در مراسم عروسی تان اجرا کنید.

یک ایده خیلی خوب این است که برای مراسم عروسی تان یک نقاش استخدام کنید تا در طول مراسم به طور زنده نقاشی هایی از محیط مراسم و همچنین مهمان ها بکشد. با این کار هم یادگاری های خیلی خوبی از مراسم عروسی تان خواهید داشت و هم مهمان ها را حسابی سورپرایز می کنید.


می توانید برای مهمان های تان جعبه های کوچکی آماده کنید که بتوانند با خودشان کیک به منزل ببرند.


می توانید روی هر میز عکسی از خودتان در سنی که مطابق با شماره میز هست بگذارید تا مهمان ها از دیدن آن ها لذت ببرند.


می توانید از رنگ مورد علاقه تان برای تور زیر لباس عروس تان استفاده کنید. با این کار هر وقت که دامن تان را بالا بگیرید توجه همه مهمان ها را جلب می کنید.


می توانید حقایقی در مورد خودتان را بنویسید و روی میز مهمان ها بگذارید تا مهمان ها با خواندن آن ها هم سرگرم شوند و هم بیشتر با خصوصیات تان آشنا شوند.


یک چیز رمانتیک را به دسته گل تان وصل کنید. این چیز می تواند یک یادگاری از یک شخص مهم در زندگی تان باشد یا عکس عروسی عزیزترین های تان.


یک هشتگ اینستاگرام برای روز عروسی تان داشته باشید و آن را به مهمان ها بدهید. این کار هم برای مهمان ها سرگرم کننده است و هم باعث می شود به راحتی بتوانید تمام عکس هایی که از مراسم عروسی تان گرفته شده است را ببینید.


در روز عروسی تان برای یکدیگر نامه های عاشقانه بنویسید و آن ها را در یک جعبه بگذارید و درش را قفل کنید. روز سالگرد ازدواج تان جعبه را باز کنید و از خواندن آن نامه های عاشقانه لذت ببرید.


ایده خیلی خوبی است که آقای داماد صبح روز عروسی کف کفش عروس خانم یک پیغام برایش بنویسد. عروس با دیدن پیغام خیلی خوشحال می شود و استرس اش کمتر می شود.


ساقدوش ها هم می توانند همین کار را بکنند و کف کفش عروس پیغام بنویسند. گفته می شود که هر کسی که اسم اش تا پایان مراسم از کف کفش پاک نشود نفر بعدی ای است که عروس می شود.


پروژه آماده ادیوس رایگان روی هر میزی نام یک آهنگ یا بخشی از یک آهنگ را بنویسید. هر وقت آن آهنگ پخش شد همه افراد آن میز باید بلند شوند و برقصند.


تقویمی تهیه کنید و از مهمان ها بخواهید که تاریخ تولد، سالگرد ازدواج و ... شان را امضا کنند. این کار باعث می شود که هم یک یادگاری خیلی خوب داشته باشید و هم اینکه تاریخ های مهم اطرافیان تان را فراموش نکنید.


یک بوم نقاشی را بردارید و روی آن بادکنک های پر از رنگ بچسبانید. در آخر مراسم از مهمان ها بخواهید که به سمت بادکنک ها دارت پرتاپ کنند. این کار خیلی جذاب و سرگرم کننده است و خدا را چه دیدی؟ شاید یک اثر هنری خارق العاده هم خلق شود که آن را به دیوار منزل جدیدتان نصب کنید.


از حلقه های تان در کنار یک روزنامه ای که در روز عروسی تان چاپ شده است عکس بگیرید. با این روش دیگر امکان ندارد تاریخ عروسی تان را فراموش کنید.


می توانید از تکه های قلبی شکلی که از کتاب مورد علاقه تان جدا شده به عنوان کاغذرنگی های ریزی که روی سر عروس و داماد می ریزند استفاده کنید.
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش

filesell

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :