وگل بیش از 10 هزار رأی دهنده در سراسر جهان دارد
بازدید : 74 | سه شنبه 01 مهر 1399 - 15:26
alitayebi
مدیر سایت
ارسالی ها : 884
عضویت : 9 /3 /1393
تشکر ها : 81
تشکر شده : 142
وگل بیش از 10 هزار رأی دهنده در سراسر جهان دارد
لباس خواب زنانه برنج برنج لباس خواب زنانهلباس خواب زنانه برنج برنج لباس خواب زنانه لباس خواب زنانه لباس خواب زنانه لباس خواب زنانه برنج لباس خواب زنانه برنج
پاندو توضیح داد که Google "سیاست های تکمیل خودکار مربوط به انتخابات را گسترش داده است و ما پیش بینی هایی را که می تواند به عنوان ادعاهای طرفدار یا علیه هر نامزد یا حزب سیاسی تعبیر شود ، حذف خواهیم کرد." وی افزود: "ما همچنین پیش بینی هایی را كه می توانند به عنوان ادعای مشاركت در انتخابات تعبیر شوند - مانند اظهارات مربوط به روش های رأی ، الزامات یا وضعیت محل های رأی گیری - یا صداقت یا مشروعیت فرآیندهای انتخابات ، مانند امنیت انتخابات ، حذف خواهیم كرد. ،" او توضیح داد. یکی از مثالهای ارائه شده توسط دیوید گراف این بود که ممکن است سوالی مانند [شما می توانید از طریق پست الکترونیکی از طریق تگزاس رأی دهید] ، اگر این درست باشد یا نه ، نشان داده نشود. دیوید توضیح داد: یک نکته مهم این است که "پیش بینی ظاهر شود یا نشود ، شما هنوز هم می توانید هرچه دوست دارید جستجو کنید و نتیجه بگیرید."
برچسب بررسی واقعیت 4 میلیارد بار نشان داده شده است. گوگل گفت که تاکنون در سال 2020 ، برچسب بررسی واقعیت بیش از 4 میلیارد بار در جستجو نشان داده شده است. گوگل گفت این در حال حاضر بیش از چند بار است که گوگل این برچسب بررسی واقعیت را در کل سال 2019 نشان داده است. Google طی چند سال گذشته برچسب بررسی واقعیت را در سراسر اخبار ، جستجوها ، تصاویر و مناطق دیگر گسترش داده است.
نمودار دانش و ویکی پدیا. Google سرمایه گذاری زیادی در کنار ویکی پدیا انجام داده است تا خرابکاری را در ویکی پدیا کشف و کاهش دهد. از آنجا که Google اغلب ویکی پدیا را به دلیل پانل های دانش و قطعه های ویژه خود تهیه می کند ، Google انگیزه ای برای اطمینان و اطمینان از صحت و صحت مطالب ویکی پدیا دارد. گوگل گفت ، بیشتر مسائل در عرض چند دقیقه در ویکی پدیا اصلاح می شوند.
"برای تکمیل سیستم های ویکی پدیا ، ما برای جلوگیری از ظاهر شدن اطلاعات بالقوه نادرست در پانل های دانش ، سیستم های حفاظتی و شناسایی اضافی اضافه کرده ایم. در موارد نادر ، موارد خرابکاری در ویکی پدیا می تواند از بین برود. فقط بخش کوچکی از ویرایش ها از ویکی پدیا احتمال خرابکاری بالقوه است و ما سیستم های خود را بهبود بخشیده ایم تا اکنون 99 درصد موارد را کشف کنیم. اگر این مسائل ظاهر شود ، ما سیاست هایی داریم که به ما امکان می دهد سریع برای حل آنها اقدام کنیم. برای حمایت بیشتر از انجمن ویکی پدیا ، سال گذشته برنامه WikiLoop را ایجاد کردیم که میزبان چندین ابزار ویرایشگر متمرکز بر کیفیت محتوا است. این شامل WikiLoop DoubleCheck ، یکی از تعدادی ابزار ویراستاران ویکی پدیا و کاربران می توانند برای ردیابی تغییرات در یک صفحه و پرچم گذاری مشکلات احتمالی استفاده کنند. ما داده هایی را از سیستم های تشخیص خودمان ارائه می دهیم که اعضای جامعه می توانند با استفاده از آنها اطلاعات جدیدی را کشف کنند. "
رهنمودها و رهنمودهای با کیفیت را جستجو کنید. گوگل توضیح داد که بسیاری از معیارها و معیارها در دستورالعمل های جستجوگر کیفیت جستجو ذکر شده است. Google اهداف خود را برای نتایج جستجو به طور واضح مستند می کند ، کدام نوع سeriesال به سطح بالاتری از منابع معتبر و قابل اعتماد نیاز دارد و این موارد را ندارد. در واقع ، پاندو توضیح داد كه Google طبقه بندی كننده پرس و جوهای خود را آموزش می دهد تا بفهمد آیا سوالی مربوط به گروه YMYL است (ما این را می دانیم). بنابراین وقتی مشکلات جدیدی پیش می آید ، سیستم های Google آماده هستند تا از این سeriesالات که وی گفته است استفاده کنند.
برای درک آنچه قابل اعتماد است ، به ویژه در زمینه های بهداشت و انتخابات. گوگل مجبور بود تعریف کند که چه کیفیت قابل اطمینان و با کیفیت بالایی مستقیماً رهنمودهای ارزیابی کیفیت جستجو در آنها وجود دارد. Google از بازخورد دریافت شده از رهنمودهای ارزیابی کیفیت استفاده می کند و این مدل را در مدل های یادگیری ماشین قرار می دهد تا این بازخورد را به مهندسان خود بفرستد تا در کل جستجو را بهبود بخشد. مجدداً ، Google از این رای دهنده ها مستقیماً در جستجو و این رتبه بندی استفاده نمی کند تا مستقیماً بر رتبه بندی جستجوی جستجوها یا سایتها تأثیر بگذارد.
گوگل بیش از 10 هزار رأی دهنده در سراسر جهان دارد ، از جمله در هر ایالت ، به منظور داشتن نمایشی از همه جستجوگران. این رأی دهندگان نتایج جستجو را براساس آن رهنمودهای رده یابی کیفیت ارزیابی می کنند. گوینده ها آزمایشات همزمان را مشاهده می کنند ، گوگل بیش از 60،000 آزمایش همزمان و تقریبا 400،000 آزمایش کیفیت جستجو را انجام داده است ، با بیش از 1 میلیون آزمایش در چهار سال گذشته - یعنی حدود 1000 آزمایش در روز.
چرا اهمیت می دهیم گوگل به طور مداوم در جستجوی Google جستجو می کند تا کیفیت جستجو ، ارتباط ، قابلیت اطمینان و دقت را بهبود بخشد. این بدان معنی است که شما باید وب سایت خود را به طور مداوم بهبود ببخشید تا از بالاترین کیفیت ، محتوای مرتبط تر ، قابل اعتماد تر و دقیق تر و تجربه کاربر برخوردار شوید.
تحریریه‌ ی ما در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی ( رپورتاژ آگهی ) نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :