قیمت فلوکولانت
بازدید : 128 | شنبه 25 آبان 1398 - 08:39
alitayebi
مدیر سایت
ارسالی ها : 815
عضویت : 9 /3 /1393
تشکر ها : 80
تشکر شده : 142
قیمت فلوکولانت
طیف قیمت پودر فلوکولانت، درست مانند انواع پودرفلوکولانت متنوع است، با این حال شاید کم‌ترین چیزی که در انجام کار آزمایشگاهی و تحقیقاتی اهمیت داشته باشد، قیمت مواد آزمایشگاهی مختلف، از جمله قیمت پودر فلوکولانت است. با این حال اوضاع هنگام انجام کار صنعتی متفاوت است و صنعتگر باید بر اساس سود و زیان نهایی پروژ‌ه‌هایش اقدام به تهیه فلوکولانت کند، به همین علت تصمیم گرفته‌ این که در این بخش صحبتی مفصل درباره قیمت پودر فلوکولانت داشته باشم. توجه داشته باشید که خواندن این بخش نه فقط به صنعتگرها، بلکه به محققان نیز پیشنهاد می‌شود، چراکه برای انجام هر کار تحقیقاتی نیز بودجه منحصر و معمولا محدودی در نظر گرفته می‌شود، بنابراین کسب اطلاعات درباره قیمت پودر فلوکولانت، می‌تواند بر وسعت دیدتان هنگام تهیه وسایل آزمایشگاهی بیفزاید.
طیف قیمت‌ پودر فلوکولانت
پیش از این که خواندن این بخش را شروع کنید، باید نیازهای خودتان را ارزیابی کنید. عموما پودر فلوکولانت برای تصفیه آب و فاضلاب و فرآوری معدن به کار می‌رود، بنابراین ما نیز در ابتدا به بررسی انواع قیمت پودر فلوکولانت مناسب برای تصفیه آب و فاضلاب می‌پردازیم. بسته به این که جنس مورد نظرتان ساخت کدام کشورها باشد، قیمتی که برای آن پرداخت می‌کنید نیز متفاوت خواهد بود. پودرهای فلوکولانت موجود در بازار ایران، عموما ایرانی، چینی، آلمانی، کره‌ای و ترک هستند و در انواع آنیونی و کاتیونی ساخته می‌شوند. با تمام این تفاسیر طیف قیمت پودرهای تصفیه کننده فرآوری معدن ، آب و فاضلاب بین N تا X تومان است. اگر قصدتان از تهیه فلوکولانت، به کار بردن آن در امری غیر از تصفیه آب است، باید مسیر تقریبا درازی را برای سنجش نیازهایتان و خرید محصول مورد نظرتان بپیمایید.
از جمله فلوکولانت‌هایی که می‌توانید از آن‌ها برای پیش بردن کارهایتان استفاده کنید، می‌توان به پلی آمین، تانین، آلوم، آلومینیوم کلرید، آلومینیوم کلرو هیدرات، فریک سولفات، سولفات آهن و کلرید آهن اشاره کرد. قیمت پلی آمین به ازای هر یک تن، حدود سه هزار و صد دلار آمریکا است. آهن سولفات از جمله موادی است که در ایران با درصد خلوص 19 الی 17 درصد تولید می‌شود و به شکل‌های مختلفی از جمله پودرهای گرید و کریستالی یافت می‌شود. توجه داشته باشید که صرف توجه به فرمول شیمیایی نمی‌تواند کافی باشد و شما باید حتما مواد مختلف را تحت عنوان فلوکولانت، لخته کننده یا کواگولانت تهیه بفرمایید. این عناوین صرفا برندهای تجاری نیستند، بلکه بیانگر وجود ساختارهای خاص در مواد خریداری شده‌اند، ساختارهایی که فرآیند لخته سازی را تسریع می‌کند.
بیشتر بخوانید: فلوکولانت چیست
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش

filesell

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :