ویزا کانادا
بازدید : 644 | شنبه 25 تیر 1401 - 14:39
visaprp
ارسالی ها : 1
عضویت : 25 /4 /1401
ویزا کانادا
مهاجرت همیشه پروسه ای سخت و طاقت فرسا می باشد اما نمی توان ناامید شد بهترین کار برای داشتن مهاجرتی امن و آسان انتخاب یک وکیل برای مهاجرت خوب می باشد که با این حال حتی انتخاب یک وکیل برای مهاجرت خوب می باشد که با این حال حتی انتخاب وکیل مهاجرت نیز می تواند سخت باشد دولت کانادا برای این که امنیت و راحتی مهاجران را تضمین نماید قانون ICCRC را تصویب نموده است تا شما بتوانید به راحتی وکلای عضو ICCRC را بیابید.
قبل از سال 2011 وظیفه نظارت بر مشاورین و وکلای مهاجرت به عهده سازمان دیگری به نام CSIC بوده است.اما از آن زمان این نقش به شورای نظارت بر مشاورین مهاجرت و شهروندی محول شده است که علامت اختصاری آن ICCRC می باشد.

مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسرشیپاسپانسر شیپ کانادا یک برنامه مهاجرتی می باشد که دراین برنامه یکی از افراد خانواده مقیم کانادا که شرایط حمایت از سایر اعضای مجاز را داشته باشد می تواند به آن ها در گرفتن ویزا کمک نماید. که به این ویزا ویزای اسپانسر شیپ می گویند افرادی که این ویزا را می گیرند می توانند با مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسر شیپ در کنار خانواده خود زندگی نماید.

برنامه اسپانسرشیپ والدین

معمولا ماه ژانویه یکی از ماه های امیدوار کننده ای برای مهاجرانی می باشد که قصد دارند از طریق برنامه اسپانسر شیپ والدین به کانادا سفر کنند اما با توجه به موضوع همه گیری ویروس کرونا در جهان این موضوع کمی برای متقاضیان با نگرانی هایی همراه کرده است که باید گفت جای هیچ نگرانی وجود ندارد .

برای متقاضیان واجد شرای ط دراین پذیرش با صدور دعوتنامه امکان دعوت برای والدین و پدر بزرگ ویا مادر بزرگ فراهم می کند.

شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دریافت ویزا کانادا می توانید به سایت https://visaprp.com/ مراجعه نمایید.
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :