ماساژ لاغری و خواص آن
بازدید : 73 | شنبه 07 خرداد 1401 - 16:34
sinaks
ارسالی ها : 4
عضویت : 22 /1 /1401
ماساژ لاغری و خواص آن

ماساژ لاغری (Slimming massage) یکی از روش‌های لاغری است که امروزه مخاطبان بسیار زیادی به هم دارد. ماساژ لاغری در حقیقت از روش‌های طبیعی لاغری به شمار می‌رود. به طور کلی، ماساژ دادن موجب می‌شود تا شما احساس بهتری را تجربه کنید و به آرامش بسیاری دست یابید. از طرف دیگر ماساژ دادن موجب می‌شود تا هر نوع استرس و نگرانی را در خود از بین ببرید.
هم‌چنین بسیاری از افرادی هم که در ناحیه‌ای از بدن خود دارای درد و ناراحتی هستند می‌توانند از این شیوه درمانی بهره مند گردند. در ادامه این مقاله قصد داریم در رابطه با ماساژ لاغری و فواید آن صحبت کنیم پس با ما همراه باشید.

خدمات ماساژ در منزل
بهترین ماساژ ها برای لاغری

ماساژ سوئدی:


ماساژ سوئدی از رایج ترین ماساژ هاست که برای لاغری نیز مفید است. این ماساژ کل بدن را شامل می شود و آغاز این ماساژ از شکم یا پشت و کمر است سپس به بخش های دیگر بدن می رسد و به دلیل اینکه به همه بخش های بدن توجه می شود به چربی سوزی و لاغری کمک می کند. علاوه بر کمک به لاغری ،ماساژ سوئدی به کاهش گرفتگی و درد عضلانی کمک می کند.
افرادی که در بخش خاصی از بدن مانند گردن،کمر و شانه ها گرفتگی و درد دارند بهتر است به ماساژور یا درمانگر خود بگویند تا بر روی همان بخش تمرکز کند. همچنین شما می توانید فشاری که اعمال می شود را از ضعیف تا قوی انتخاب کنید.ادامه مطلب در اینجا کلیک کنید.
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :