راز موفقیت در زندگی که باید بدانید
بازدید : 22 | سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 - 10:47
sookhtejet
ارسالی ها : 3
عضویت : 18 /2 /1401
راز موفقیت در زندگی که باید بدانید
عوامل زیادی دست به دست هم می دهند تا یک فرد موفق شود. در واقع همانطور که بارها گفته ام موفقیت اصلا فرصت نیست و شرایط و قوانین خاص خود را دارد و در این بین تحمل سختی های انسانی بزرگترین تفاوت را بین آنها ایجاد می کند.
در حقیقت راز موفقیت اکثر افراد مبارزه کردن با سختی های زندگی می باشد.
افراد موفق تقریباً هر موقعیتی را کنترل می کنند. یکی از مهم ترین شرایط زندگی نود درصد افراد موفق، فلسفه رنج است.

مقاومت در برابر نیروی نامحدود
کاری که این روزها اکثر مردم توانایی انجام آن را ندارند

شاید برایتان عجیب باشد که بخواهم درباره سختی ها و رنج ها بنویسم، اما اگر می خواهید موفق شوید، نمی توانید این واقعیت را نادیده بگیرید که اکثر افراد موفق در شرایط سخت و موفق رشد می کنند.

منظورم فقط وضعیت بد مالی نیست. این شرایط و رنج ها می تواند شرایط مالی، بیماری، از دست دادن عزیزان، شکست و ... باشد.

آقای سلحشور، یک کارآفرین موفق ایرانی را حتما بخوانید (اگر قبلا آن را نخوانده اید، اینجا را کلیک کنید) یا با زندگی یک کارآفرین سرشناس خارجی آشنا هستید. وجه مشترک این افراد زندگی پرفراز و نشیب و تسلیم نشدن در برابر ناملایمات و مصائب است.

در این لینک بهترین مجموعه بیوگرافی بزرگان را برای شما آماده کرده ایم

بسیاری از ما هنگام کشیدن نقاشی از خود، نگرش آرامی داریم. حتی افراد موفق نیز در این مواقع واکنش متفاوتی از خود نشان می دهند و هرگز تسلیم نمی شوند.

دلیل تسلیم شدن برخی افراد این است که فکر می کنند موفقیت بدون سختی و رنج به دست می آید و فکر می کنند مسیر رسیدن به اهدافشان باید همیشه هموار باشد. اگرچه این درست نیست.

Translation is too long to be saved
شما هیچ هدف یا خواسته ای ندارید، یا در خانواده ای بزرگ شده اید، ثروتمند یا فقیر. ممکن است در رسیدن به اهدافتان مشکل داشته باشید یا درد و رنج وارد زندگی شما شود. نحوه برخورد شما با این شرایط دشوار کیفیت زندگی شما را افزایش می دهد و در واقع راز موفقیت شما می باشد. در واقع، در شرایط سخت شما دو راه دارید: اولین گزینه در شرایط سخت »تسلیم شوید و کنار بگذارید! اولین گزینه اینه که انصراف بدی مثلا سال دیگه کنکور مهمی داری و میدونی عمر کاری ات به رتبه ات بستگی داره. شما می توانید سال سختی را به خود اختصاص دهید و سخت کار کنید.


شب ها کمتر بخوابید یا زیاد به خودتان فشار نیاورید. در مورد دوم، ممکن است رنج نبرید، اما به نتیجه خاصی نخواهید رسید. نمونه دیگر بیماران مبتلا به بیماری های جدی مانند سرطان است. اکثر بیماران مبتلا به بیماری جدی تسلیم این بیماری می شوند و دیر یا زود می میرند. اما قطعاً در مطبوعات، اخبار یا اطراف خود دیده یا شنیده اید که با بیماری مانند سرطان مبارزه می کند و حتی بر این بیماری غلبه می کند. این شخصی است که به سراغ گزینه دوم می رود.
گزینه دوم در شرایط دشوار این است: «برو و خودت را گم نکن گزینه دوم این است که خودتان را گم نکنید و مطمئن باشید که این روزهای سخت و دردناک می گذرد و در نهایت یک روز خوب فرا می رسد. پس با تمام قوا برای بهبود وضعیت مالی، شرکت در کنکور، بهبود بیماری یا هر شرایط سخت دیگری بجنگید و مطمئن باشید که این رنج ها و سختی ها به سراغ شما می آیند تا شما را قوی تر و به جایگاهی که شایسته آن هستید برسانید. بگیرشون. اگر قوی باشید و خود را مثبت نگه دارید، می توانید از طوفان حوادث جان سالم به در ببرید.

ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :